ant xp 2003 betu bovo botai jus
Ekrano užsklanda - Real Life Edition
Anonimas
5205
Anonimas
5433
Dėl to pasaulyje ir yra tiek noliferių, nes per pc viskas daug gražiau pavaizduota..
Anonimas
5475
Windows 98 tokia pc uzsklanda turiu. Atrodo ir 95 buvo.
Anonimas
5598
#6 , nemeluok, gimiau po 1990, suprantu.
Anonimas
5600
Jau daugelis nesupras, kurie gime po 1990
Anonimas
5601
aisku, zinosm. kad lievas
Anonimas
5601
Pas mane neber xp, nes kompa nauja pirkau, lievas tas senas, stringa, letas ir pns. uzsipisimas
Anonimas
5601
#1 Yra tokia ekrano užsklanda per xp...
cimbu
5601
verydemotivational.files.wordpress.com/2011/02/demotivational-posters-odyssey.jpg
Anonimas
5602
nesupratau
|

