Ekskursija - Dažniausiai vaikai moka pinigus už tai, kad neitų į pamokas

2011.05.25 Abcd1234
  • 326
20
ekskursija, pamokos, pinigai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5181    
autike daugiausia prikolų būna :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5493    
captain obvious
Nuotraukos nėra
Anonimas 5504    
GERT VAZIUOJA NX
Nuotraukos nėra
Anonimas 5506    
Ne,kad būtų galima pasedėt autike
Kentux 5507    
Nu aš tai kai įdomu būna važiuoju
Nuotraukos nėra
Anonimas 5507    
#14 Moksliukas
MindziuX 5508    
Na aš tai važiuoju tik tada, kai įdomus maršrutas būna :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5508    
tikrai ne. va, mes ryt varom 5 ekskursij1, kai b8t7 keturios pamokos, o bus trys :D wow, koks pamok7 praleiidimas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5509    
BUVO! -
FarmVille 5509    
tai kad ne.. važiuojam prisigert :)
Mivo. 5509    
Šūdas, ekskursiją padarė šeštadienį ir dar vasarą...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5509    
kaip atsikovoti vieta gale? va ce tai budavo sunkiausias galvosukis ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5509    
atpdgjtmjąj.akajajajajajajajajajatjąjakająjajajajtjalajadmeje.jtdg.majagm.ada.gdm.dmjtagwmjdmgag.mdmg.me.gjg.ejamdm.gojagbaaaaaaaaaaaaaaaaapadjt
EdvisEvolution 5509    
Gerai pastebėta. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5509    
tevai siaip mopka
Nuotraukos nėra
Anonimas 5509    
O gale smagiausia kaip visada
Nuotraukos nėra
Anonimas 5509    
nba tikrai ne dėl to .. idomiausia kai jau visi atobusi ir vazuojam namo :)) oi visokiu prikolu pas mus tada buna :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5509    
kad pagertu su klases draugais.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5509    
#1
Ne visada :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5509    
...ir pakeliautų,pamatytų,pabūtų su klasės draugais:)
Grįžti į viršų