20
Elementarios matematikos žinios - 73 proc. žmonių jų iki šiol neturi..
Anonimas
4890
Anonimas
4991
#25 Teisingai nieko cia sunkaus ir nemanau kad 77proc suklysta ner cia kur suklyst.
Anonimas
4991
Kazkas rase jog skaiciuotuvo reikia ar pan... Bet jei ka via lb elementarus uzdavinis net per daug skaiciuoti nereikia... "+4x4" ir "-4x4" issibraukia, lieka: "4x4+4=?" "4x4=16" "16+4=20"
Emma11956
4993
#9 Tai tu toks atsilikęs, kad tau reikia skaičiuotuvo tokiam paprastam uždaviniui suskaičiuoti? P.S. keisk skaičiuotuvą, nes dabartinis pievas skaičiuoja...
Anonimas
4994
visada pirmenybe eina daugybai/dalybai ir is eiles o paskui viskas eina is eiles sudetis/atimtis nuo pradzios iki galo
Anonimas
4994
7
dnb
4994
#20 biski ne taip parasiau, ten kur apie sudeti ir atminti turejau omenyje siuo atveju:)
Anonimas
4994
#18 sudetis neturi pirmenybes pries atimti. Veiksmai vyksta nuosekliai
Anonimas
4994
Likę 27 procentai genijų skaičiuoja demotavacijoje. Užsikabinkite sau medalius, kad sugebėjote įveiktį šią 2-os klasės užduotį. Well done!
dnb
4994
#9 siaip jau dalyba ir daugyba eina pirma, poto sudetis td atimtis, nevykeli
Anonimas
4994
#8 Kai su skaiciuotuvu skaciuoji rekia nepamirst skliausteliu uzdet. Nu dar aisku nuo skaiciuotuvo priklauso, jei uz pitaka is maximos nusiperki tai ir tu skliausteliu nebus ir gausi 320 :D, bet siaip tai 20 gaunasi. :)
Anonimas
4994
duhai dar skaicioja vafliai
Anonimas
4994
#9 Tai tikrint nemoki.
Anonimas
4994
fail demo
Anonimas
4994
#8 nesilydik bote.
AISTUliux
4994
20
coliuke_
4994
#10 Dar paburbėk ir gausi galimybę nepasireikšt.
Anonimas
4994
coliukei galimybe pasireiksti protu :D
Anonimas
4994
nikuja, su kalkuliatorium dar patikrinau tris kartus, 320 gaunas.
Anonimas
4994
ar jūs čia apsimetat ar rimtai tokie kvaili? daugyba ir dalyba eina pirma, tai (4x4)+(4x4)+4-(4x4)=16+16+4-16=20
Anonimas
4994
20
Anonimas
4995
4
coliuke_
4995
Aišku, kad 20. :D
Emma11956
4995
#2 Tai, kad 20...
Anonimas
4995
20
Anonimas
4995
16
Anonimas
4995
20
|

