stobal satanistas į velnią tiki...
Emm... - Gražūs marškiniai
Anonimas
4950
Anonimas
5125
#5 Atsimerk, nevykėli... dar vienas asilas, visur matantis photoshopą.
Anonimas
5219
kas per daug - tas nesveika...
Anonimas
5262
cia jau, matyt, nelabojo apsėstas
Anonimas
5349
o kaip jam pro koki metalo detektoriu praeiti reiktu? ;o
anonymouss
5451
ei, o ką jam daryt kai sloga užpuola?
naktinetoja
5457
#10 ne, čia jau implantai :) tie gumbai atrodo kitaip.
Anonimas
5458
#7 Čia leidžia kažką, ir tokie gumbai išoka . Bet vėliau išnyksta .
Rocknroll
5458
man atrodo kad jis turi psichologiniu problemu
Anonimas
5458
tu irgi photoshopas
Anonimas
5458
#5 lol cia ne photo shopas. Tesiog po oda idejo dirbtinius jaulus ar kazka kita kur tie ragai. Visa cia kas pavaizduota ymanoma.
Anonimas
5458
Akys gražios.
Anonimas
5458
akivaizdus fotoshopas :)
povilasq
5459
pagaliau TIKRA demo!!!!
Anonimas
5459
issigimelis. apsivemsiu
Anonimas
5459
Marozai jį muša su magnetais delnuose : D
Anonimas
5459
Nesveikai
|

