Nevarkit aiskint jiem kas yra emo, kodel jie emo. Neisaiskinsit. Ju galva nepriima kitokios nei daugumos informacijos. Tikiuosi kad greit atsiras mandresniu uz juos kurie juos spardys uz tai kad yra.mielieji,tada pajausit ka reiskia buti emo.
EMO - tiesiog maskiruotė vaikinams panašiems į merginas
Anonimas
5593
YunaFtw
5609
...Labai idomu, kuo jis panasus i mergina?>>''
black11
5695
#17 +1
Anonimas
5753
emo, yra nuo zodziu emocianalus, o emociju buna visokiu, o kvaiosos visokie pradeda nusisneket ir ant ju varyt is niekur nieko, patys debikai.
Anonimas
5785
Reikia padėti jiems pjaustytis venas :D
Anonimas
5821
emo yra pirmiausia muzikos stilius, vaiku paverstas i mada kopijuojant atlikeju stiliu..
Anonimas
5821
jibasinti loxus
Anonimas
5831
kuo kaikuriems trukdo emo, gotai, punkai, juk tie patys zmones su kojom rankom akim jausmais ir t.t tiesiok renkasi kitoki gyvenimo buda, rengimasi, vien del isvaizdos nereikia spresti ir niekinti ju : )
Anonimas
5847
#12 Blemba, va kur tikras lietuvių tolerantiškumas.
Anonimas
5865
karoe naikinti sita pydara nachui pagauni blet jam net kalcigranas nepadetu blet
Anonimas
5871
Neverk :(
Anonimas
5871
Nestumkit..
chzarija
5886
he he sita demotyvacija maciau emo.lt :)
killere
5886
maskiruote xD
Anonimas
5898
šiaip aš tolerantiškas, bet jei jau vaikiną negali atskirti nuo merginos, vadinasi tavo stilius peržengė ribas arba tu transvestitas.
ma2s
5924
konkretus kiausinis :)
Turbosraige
5929
teisybe
Anonimas
5943
cia vurykas? omg? :D
Anonimas
5947
:D Koks juokingas.. :)) Nestumt?? Stumsim! Iki pat skardžio... Gyvenimą reikia išmokt mylet, o ne jo nekęst...
Anonimas
5965
Nestumkit ant emo...
|

