Emo - Jie suras bet kokį būdą persipjauti sau venas

2010.11.20 SvajunasDzo
  • 166
39
emo,venos





: emo, venos


Nuotraukos nėra
Anonimas 4844    
#23 Tai kodėl tų emo nėra vyresnių, nei 18-20 metų? Kažin nuo ko penkiolikmetei gali būti depresija. Jei numiršta koks draugas ar senelis, tai dar ne tragedija - gyvenime bus sunkesnių dalykų. Tas "emo" stilius yra tik paaugliško maksimalizmo išraiška, ir iš jo išaugama, kai užpuola RIMTOS gyvenimo problemos.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5282    
Pritariu Tau 100%
Nuotraukos nėra
konoriD 5643    
:D
Nellita 5654    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5657    
Shudas kazkokia demo. xD emo yra muzikos substilius, tai prie ko cia prasipjauti venas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5666    
#31 pritariu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5669    
LOL
Kimmi 5688    
Geras.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5688    
EMO yra muzikos žanras, idiotai.
Justytik 5690    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5690    
ziaurumelis :D
black11 5691    
#26 pritariu
black11 5691    
#26 +1
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
apgailetina demo
black11 5692    
#24 taip.
Auryt 5692    
Tad baikit vieną kartą rašyt nesąmones apie mus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
Tikru emo netampama tik kažką perskaičius. Kai kurie tampa emo per depresiją arba tuomet, kai netenka artimo žmogaus ir neturi būdų kaip išsilieti. Aš pati tai puikiai žinau, nes esu tokia. Ir kažkokia šukuosena, ar muzika mūsų tokiais nepadaro.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5693    
cia yra emo idejos kuriomis vieni gyvena kiti ne,pati muzika,sukuosena ar tuo labiau googlinimai dar nepadaro zmogaus emo,ir jei manot kad norint panku gotu emo ar dar kuo reikia pagooglint ir stengtis but tokiu kaip ten parasyta taj klystat,viskas priklauso nuo pacio zmogo;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5693    
pz tipo paskaitai vikip
Nuotraukos nėra
Anonimas 5693    
emo yra ir muzikos stilius (emotional hardcore) ir zmoniu grupe taigi jus visi teisus ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5693    
Emo šiaip ir yra muzikos stilius, patys pagūglinkit. x.x Ir kaip jūs galit nekęsti emo, jeigu jų net nepažįstat?
Spameris 5694    
Emo - you're doing it wrong.
black11 5694    
lochai pjaustosi NE EMO, O ZMONES TURINTYS PROBLEMU su smegenim....
gretagreat28 5694    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5694    
#14 eik tu nakui
Nuotraukos nėra
Anonimas 5694    
#12 kas nors blogai? :))
#13 pagrįsk.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5694    
#10 pzzzzz :D nukvakelis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5694    
#10 pagūglink :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5694    
Speju Cs5 efektyvesnis butu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5694    
hey, diūdz, atsibuskit, emo yra muzikos stilius.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5694    
IŠ ILGAI PJAUKIT,JOBTVAIMAT
Nuotraukos nėra
Anonimas 5694    
Iš ilgai pjaukit,dūchai jūs dūchai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5694    
#5 pats turbut galvoji kad emo yra tik grazios paneles su graziomis sukuosenomis...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5694    
neblogas patarimas :D einu pjaustytis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5694    
Atsigaukit. Pirma išsiaiškinkit ką tas žodis reiškia.
Nuotraukos nėra
Auch 5694    
o Rock N Roll mėgėjai nusišneka
Rocknroll 5694    
emo zudosi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5694    
tas zodis EMO nelabai tinka ,nes ivairus zmones turi tokiu blogu iprociu... net jei tai nespeja tapti iprociu, ju nelaimei
Nuotraukos nėra
Anonimas 5695    
Geras :D
Grįžti į viršų