Emo - Jie suras bet kokį būdą persipjauti sau venas

2010.11.20 SvajunasDzo
  • 166
39
emo,venos





: emo, venos


Nuotraukos nėra
Anonimas 4843    
#23 Tai kodėl tų emo nėra vyresnių, nei 18-20 metų? Kažin nuo ko penkiolikmetei gali būti depresija. Jei numiršta koks draugas ar senelis, tai dar ne tragedija - gyvenime bus sunkesnių dalykų. Tas "emo" stilius yra tik paaugliško maksimalizmo išraiška, ir iš jo išaugama, kai užpuola RIMTOS gyvenimo problemos.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5281    
Pritariu Tau 100%
Nuotraukos nėra
konoriD 5642    
:D
Nellita 5652    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
Shudas kazkokia demo. xD emo yra muzikos substilius, tai prie ko cia prasipjauti venas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5665    
#31 pritariu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5668    
LOL
Kimmi 5687    
Geras.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5687    
EMO yra muzikos žanras, idiotai.
Justytik 5689    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5689    
ziaurumelis :D
black11 5690    
#26 pritariu
black11 5690    
#26 +1
Nuotraukos nėra
Anonimas 5691    
apgailetina demo
black11 5691    
#24 taip.
Auryt 5691    
Tad baikit vieną kartą rašyt nesąmones apie mus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5691    
Tikru emo netampama tik kažką perskaičius. Kai kurie tampa emo per depresiją arba tuomet, kai netenka artimo žmogaus ir neturi būdų kaip išsilieti. Aš pati tai puikiai žinau, nes esu tokia. Ir kažkokia šukuosena, ar muzika mūsų tokiais nepadaro.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
cia yra emo idejos kuriomis vieni gyvena kiti ne,pati muzika,sukuosena ar tuo labiau googlinimai dar nepadaro zmogaus emo,ir jei manot kad norint panku gotu emo ar dar kuo reikia pagooglint ir stengtis but tokiu kaip ten parasyta taj klystat,viskas priklauso nuo pacio zmogo;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
pz tipo paskaitai vikip
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
emo yra ir muzikos stilius (emotional hardcore) ir zmoniu grupe taigi jus visi teisus ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
Emo šiaip ir yra muzikos stilius, patys pagūglinkit. x.x Ir kaip jūs galit nekęsti emo, jeigu jų net nepažįstat?
Spameris 5693    
Emo - you're doing it wrong.
black11 5693    
lochai pjaustosi NE EMO, O ZMONES TURINTYS PROBLEMU su smegenim....
gretagreat28 5693    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5693    
#14 eik tu nakui
Nuotraukos nėra
Anonimas 5693    
#12 kas nors blogai? :))
#13 pagrįsk.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5693    
#10 pzzzzz :D nukvakelis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5693    
#10 pagūglink :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5693    
Speju Cs5 efektyvesnis butu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5693    
hey, diūdz, atsibuskit, emo yra muzikos stilius.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5693    
IŠ ILGAI PJAUKIT,JOBTVAIMAT
Nuotraukos nėra
Anonimas 5693    
Iš ilgai pjaukit,dūchai jūs dūchai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5693    
#5 pats turbut galvoji kad emo yra tik grazios paneles su graziomis sukuosenomis...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5693    
neblogas patarimas :D einu pjaustytis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5693    
Atsigaukit. Pirma išsiaiškinkit ką tas žodis reiškia.
Nuotraukos nėra
Auch 5693    
o Rock N Roll mėgėjai nusišneka
Rocknroll 5693    
emo zudosi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5693    
tas zodis EMO nelabai tinka ,nes ivairus zmones turi tokiu blogu iprociu... net jei tai nespeja tapti iprociu, ju nelaimei
Nuotraukos nėra
Anonimas 5693    
Geras :D
Grįžti į viršų