Esi negražus? - Kirsk medžius - keršyk gamtai.

2011.06.22 pleasure
  • 114
7
Esi negražus?







Nuotraukos nėra
Anonimas 5478    
Asilai, nusipirk kitoki snukrodi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5479    
ar gali zmogus kersyt gamtai jai jo tevai prasigere?
Mantas15 5480    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5480    
o gal spyrk tevui i pautus ir motinai i pyzda.
Punceka 5480    
Nepativrtintos...
povilasq 5480    
buvo...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5480    
:D
Grįžti į viršų