Esu unikalus, - nes toks kaip aš, pasaulyje esu tik vienas!

2011.11.23 FlowerPower
  • 164
11
didziuojuosi, jog, esu, isskirtine, asmenybe







Rocknroll 5330    
forever alone
Nuotraukos nėra
Anonimas 5330    
Pasakė dvyniai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5330    
Oho, demotyvaciją, kūrė narcizas..
zvp 5330    
Tavo akis, nosį, ausis, rankas, kojas gali turėti tas, kas peilį naudoja ne tik duonai pjaustyti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5330    
Lavrinovičiai vienodi gi. Ka jiems sakyt?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5330    
Esi unilalus kaip ir visi kiti :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5330    
nu ir ka? bet esi arba lopas arba ne :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5330    

bennnnas.mybrute.com/ tereikia susikurti ir sukovot :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5330    
sudu kruva
Nuotraukos nėra
Anonimas 5330    
Grazu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5330    
eiktu ... as irgi !!!!! nu nafik
Grįžti į viršų