Aš kažkur tarp 1950 ir 1980....bet šiais metais turbūt jau be 'triušiukų' vaikšto...
EVOLIUCIJA.
Anonimas
4921
Anonimas
5149
1950 - zmones mego sikti
Anonimas
5726
2010 images2.cafemom.com/images/user/gallery/post_524272_1196302834_med.jpg?imageId=3364212 :D
Anonimas
5783
:D šitas geras
Anonimas
5802
typo siknos mazeja..
Anonimas
5810
po apatiniu pasibaigs ir kelniu evoliucija turbut :D
mirab
5810
Anonimas
5822
2010
Anonimas
5836
aš įstrigus tarp 1950 ir 1980 metų..:D
Anonimas
5837
:D
Anonimas
5839
Juk krize... ;D
Anonimas
5863
senas ir pakeistas.
Anonimas
5869
1970.
Anonimas
5898
po 10 metu ir nebebus tokiu dalyku :D
Anonimas
5904
Jei merginos formos grazios, geriausiai tinka grazus paprasti pranc. sortukai :)
Anonimas
5919
čia šeip buvo pavadintas globalinis atšilimas
Anonimas
5922
#9, moterys be triusiku isvis vaiksto. Nueini y prekybos centra, pacioj pradzioj, kur ten pucia vejas, jei su suknele, viskas matos :D
Turbosraige
5925
#14 :D numiriau
Anonimas
5963
Taip išeina kad po dešimties metų mes vaikščiosim su Nano triusikais :D
Anonimas
5965
taip iseina,kad manoji liko kazkur 1990--uose...
Anonimas
5970
it's getting better. Dar po poros dešimtmečių bus puiku.
Anonimas
5985
Positive side of the global warming :D
Anonimas
5991
ViQte, šiknos nereikia praskėst, bernai patys atveria. XD
ViQte
6032
Nu jo.. ankščiau, kad pamatyt moters apatinius reikėjo 10 sijonų pakelt... o dabar reikia šikną praskėst :D
Anonimas
6035
:D
Anonimas
6056
;D
Anonimas
6056
siais laikais panoms kelnaiciu nereikia
Anonimas
6057
:D
pawelek
6062
Anonimas
6069
O kas bus 2100m? O.o
Darkless
6070
O kas yra dabar? 2009? plikos vaiksto? :D
|

