Aš kažkur tarp 1950 ir 1980....bet šiais metais turbūt jau be 'triušiukų' vaikšto...
EVOLIUCIJA.
Anonimas
4919
Anonimas
5147
1950 - zmones mego sikti
Anonimas
5724
2010 images2.cafemom.com/images/user/gallery/post_524272_1196302834_med.jpg?imageId=3364212 :D
Anonimas
5781
:D šitas geras
Anonimas
5799
typo siknos mazeja..
Anonimas
5807
po apatiniu pasibaigs ir kelniu evoliucija turbut :D
mirab
5807
Anonimas
5820
2010
Anonimas
5833
aš įstrigus tarp 1950 ir 1980 metų..:D
Anonimas
5834
:D
Anonimas
5836
Juk krize... ;D
Anonimas
5860
senas ir pakeistas.
Anonimas
5867
1970.
Anonimas
5895
po 10 metu ir nebebus tokiu dalyku :D
Anonimas
5902
Jei merginos formos grazios, geriausiai tinka grazus paprasti pranc. sortukai :)
Anonimas
5916
čia šeip buvo pavadintas globalinis atšilimas
Anonimas
5920
#9, moterys be triusiku isvis vaiksto. Nueini y prekybos centra, pacioj pradzioj, kur ten pucia vejas, jei su suknele, viskas matos :D
Turbosraige
5923
#14 :D numiriau
Anonimas
5961
Taip išeina kad po dešimties metų mes vaikščiosim su Nano triusikais :D
Anonimas
5962
taip iseina,kad manoji liko kazkur 1990--uose...
Anonimas
5968
it's getting better. Dar po poros dešimtmečių bus puiku.
Anonimas
5983
Positive side of the global warming :D
Anonimas
5989
ViQte, šiknos nereikia praskėst, bernai patys atveria. XD
ViQte
6029
Nu jo.. ankščiau, kad pamatyt moters apatinius reikėjo 10 sijonų pakelt... o dabar reikia šikną praskėst :D
Anonimas
6033
:D
Anonimas
6054
;D
Anonimas
6054
siais laikais panoms kelnaiciu nereikia
Anonimas
6055
:D
pawelek
6060
Anonimas
6067
O kas bus 2100m? O.o
Darkless
6068
O kas yra dabar? 2009? plikos vaiksto? :D
|

