Aš kažkur tarp 1950 ir 1980....bet šiais metais turbūt jau be 'triušiukų' vaikšto...
EVOLIUCIJA.
Anonimas
4923
Anonimas
5151
1950 - zmones mego sikti
Anonimas
5728
2010 images2.cafemom.com/images/user/gallery/post_524272_1196302834_med.jpg?imageId=3364212 :D
Anonimas
5785
:D šitas geras
Anonimas
5803
typo siknos mazeja..
Anonimas
5811
po apatiniu pasibaigs ir kelniu evoliucija turbut :D
mirab
5811
Anonimas
5824
2010
Anonimas
5837
aš įstrigus tarp 1950 ir 1980 metų..:D
Anonimas
5839
:D
Anonimas
5840
Juk krize... ;D
Anonimas
5865
senas ir pakeistas.
Anonimas
5871
1970.
Anonimas
5900
po 10 metu ir nebebus tokiu dalyku :D
Anonimas
5906
Jei merginos formos grazios, geriausiai tinka grazus paprasti pranc. sortukai :)
Anonimas
5921
čia šeip buvo pavadintas globalinis atšilimas
Anonimas
5924
#9, moterys be triusiku isvis vaiksto. Nueini y prekybos centra, pacioj pradzioj, kur ten pucia vejas, jei su suknele, viskas matos :D
Turbosraige
5927
#14 :D numiriau
Anonimas
5965
Taip išeina kad po dešimties metų mes vaikščiosim su Nano triusikais :D
Anonimas
5967
taip iseina,kad manoji liko kazkur 1990--uose...
Anonimas
5972
it's getting better. Dar po poros dešimtmečių bus puiku.
Anonimas
5987
Positive side of the global warming :D
Anonimas
5993
ViQte, šiknos nereikia praskėst, bernai patys atveria. XD
ViQte
6033
Nu jo.. ankščiau, kad pamatyt moters apatinius reikėjo 10 sijonų pakelt... o dabar reikia šikną praskėst :D
Anonimas
6037
:D
Anonimas
6058
;D
Anonimas
6058
siais laikais panoms kelnaiciu nereikia
Anonimas
6059
:D
pawelek
6064
Anonimas
6071
O kas bus 2100m? O.o
Darkless
6072
O kas yra dabar? 2009? plikos vaiksto? :D
|

