FACEBOOK - Vienintelė vieta, kur gali šnekėtis su siena

2010.10.14 edvonis
  • 458
24
facebook







Nuotraukos nėra
Anonimas 5475    
Tikra tiesa :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5718    
Ne,mano klasiokas įeidamas kabnetan sienai sako "laba diena".
Nuotraukos nėra
Anonimas 5721    
#7 - Misteris Teisybe :D
erikaslt 5724    
mes priklausomi nuo facebook
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
Autorius ziuriu issiugdes komiko gyslele. taip juokinga kad net graudu
laurra86 5727    

GERAS:D

Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
Ir vienintelė vieta , kur gali pabaksnoti žmogų jo neliesdamas.
gretagreat28 5728    
:D
Nuotraukos nėra
Azuolaite 5729    
#14 tiesa ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5730    
#3 nispauskit! MIRSIT!!! MES VISI MIRSIM!!!!!! AHAHAHAAHAHAH!!!!!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5730    
#14 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5730    
Facebook vienintelis išgarsino demotyvaciją..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5730    
#5 true ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5730    
Damn, tiesa :D
Nuotraukos nėra
Dimania 5731    
#8 Ka rimtai? O mes tai nesupratom. Thanks for Captain Obvious!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5731    
facebook > onelt +mirc :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5731    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5731    
Ne su siena tekalbi o ant zmogaus sienos rasai jis tau atraso arba ne
Nuotraukos nėra
Anonimas 5731    
Nu cia dar nieko, bet kai siena pradeda klabet su tavim, tai jau kazkas negerai...
Lukasas 5731    
netavo ++++ ;D nebent be nuotraukų ir fake anketom :O nors porą temačiau tokių :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5731    
vienintele vieta kur niekas ant nieko nestumia tai facebookas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5731    
ne. aš pvz ir namie galiu pašnekėt su siena
Nuotraukos nėra
Anonimas 5731    
ir kiek zinau vasaros 5 renkasi normalesni nei snukiaknygej
povilasq 5731    
nu dar yra vasaros 5 ;D
Grįžti į viršų