Facebook - Moterims visada nusišypso laimė.

2011.05.19 Justyteia
  • 239
14
Facebook







Nuotraukos nėra
Anonimas 5491    
Gaidys, jei butu male ir 2mln znciu,ir t.t ,tada tai jo.TRUE. Bet db taaai..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5508    
Gražiai atrodo kampe DE tagas, ir po juo cha.lt :D
Victushka 5516    
Pz xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5516    
jau kad ne. jei esi fb auka tada jo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5516    
Cia nesusiija su laime. Visa prikola sugadino si demo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5516    
Jokia cia laime.Bet tame yra tiesos, jos turi laiko nieko neveikimui tai ir prikuria visokiu demotyvaciju pvz : kokie mes vaikinai kiaules :) Zinot ko moterys bijo labiausiai siam pasaulyje? Likti vienisos, tad jei nesat tie triusiai kurie jau po truputi nyksta, pakentekit ir mergos pacios ateis. Draugam tai sakiau pries 3 metus, dabar visi mergas turi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5516    
Nebeuzpiskit. !!~ Kiek galit kopijuot viska???
Punceka 5517    
#3 Čia buvo, kaip tikiesi, o kaip yra.
marasz 5517    
Anokia čia laimė..
Teenagor 5517    
arba ne
Nuotraukos nėra
Anonimas 5517    
o tipo ne poxuj?
kiki17 5517    
cia buvo.. facebook afte month. reality and expatation.
kazkas panasaus ...
Nuotraukos nėra
Vilius_4_eminem 5517    
Nusišypsojo laimė gauti keliasdešimt internetinių aukų į draugus... Wau.. Negaliu pakęst tokių malalietkų trylikamečių.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5517    
Rodo, kad ne visos moka FB naudotis..
Grįžti į viršų