Šiaip po tam tikro neaktyvumo laiko anketa yra pašalinama
Facebook po 100 metų - Didžiausios kapinės su 500 mln. rezidentų
Anonimas
5133
batmanjoker
5263
feikas
Anonimas
5472
geros kapines, vietos neuzima, nekainuoja
Geras_Iksas
5472
o tai tipo jei as neturiu fb tai nebusiu palaidotas ar nemirsiu? :D
CRONUS
5472
Padaugės nekrofilų
Anonimas
5472
per vadybą dėstytoja irgi buvo uždavus šį klausimą, bet pati ir atsakė, kad tokiu atveju, jeigu žinai kad tavo draugas numirė, reikia jį pašalint iš draugų rato. kai visi taip padarys, tai jo anketa nebus prieinama niekam.
|

