Facebook po 100 metų - Didžiausios kapinės su 500 mln. rezidentų

2011.06.28 Matrica69
  • 62
6
Facebook po 100 metų







Nuotraukos nėra
Anonimas 5133    
Šiaip po tam tikro neaktyvumo laiko anketa yra pašalinama
Nuotraukos nėra
batmanjoker 5263    
feikas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5472    
geros kapines, vietos neuzima, nekainuoja
Geras_Iksas 5472    
o tai tipo jei as neturiu fb tai nebusiu palaidotas ar nemirsiu? :D
CRONUS 5472    
Padaugės nekrofilų
Nuotraukos nėra
Anonimas 5472    
per vadybą dėstytoja irgi buvo uždavus šį klausimą, bet pati ir atsakė, kad tokiu atveju, jeigu žinai kad tavo draugas numirė, reikia jį pašalint iš draugų rato. kai visi taip padarys, tai jo anketa nebus prieinama niekam.
Grįžti į viršų