„Fastum“ nepadės...

2011.08.10 Anonimas
  • 173
14
juodas, fastum, gelis, geriau, nuima, skausmus







kasiakas 5431    
Aaaaaaaaa.... kur mano raišteliai??????? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5431    
Luzio gal nesuvaidinsi?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5431    
nusibodo futbolininkai su savo suvaidintom traumom
Nuotraukos nėra
Anonimas 5431    
nesupratau kas cia ne taip??????
Nuotraukos nėra
Anonimas 5431    
fulej buna ziauriau cia ne fake... nemates traumu..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5431    
Raudona korta uz vaidyba jam :D
Fanatikeee 5431    
gerulis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5432    
fake bl :D 15min rashe kazkada ;)
Leezash 5432    
Patiku su tuo Fastum xD
Geras ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5432    
auch
NandP 5432    
#3 ot tai ne pohui, kad fake...
Dimka 5432    
FAKE
Nuotraukos nėra
Anonimas 5432    
galiu pasakyt tiktai, kad jis nevaidina ;D
NandP 5432    
+
Gera demo.
Grįžti į viršų