dfsgas
Feisbraukis
Anonimas
5315
Anonimas
5486
klausosi ar bambali alaus kas atveza.
Vilius_4_eminem
5512
#20 ir ką ji demotyvuoja? Prasidėjo juokingų paveiksliukų kėlimai...
Anonimas
5517
To isproteje. Nu tai ble jei nepatinka ko ziuri! Man cia juikinga demotyvacija. Jei tau ne,su savo surugusia nuotaika,cia nesireiks! Ziurek kas patinka?
Anonimas
5517
Jau vapsie neturit is ko daryt tu demotivaciju kazkokius nesuprantamus sudus kuriat,ir jame cia bajaris? Feisbraukis,nu ...ec
Anonimas
5517
#17 Su savo komentarais man šuns nepadėsi surast
Anonimas
5517
ce greiciau facešliauskis :D
Anonimas
5517
chatas atsidare :D
Anonimas
5517
:D
Anonimas
5517
Taip. Gal tau padės.
Anonimas
5517
nu mano zmona dingo . tai ka as turiu ateit ir skustis cia?
Anonimas
5517
#11 Ko prie mano barzdos prikibai? Gražink šunį
Victushka
5517
#10 Nesiskūsk.
Anonimas
5517
Mano šuo dingo o jūs čia linksmiatės ... Man nebejuokinga
Anonimas
5517
bulve nax
Anonimas
5517
Šlifuoja gatves.:D
Anonimas
5517
klausosi, ar kokia masina neatvaziuoja
ega
5517
cja truputuka uzsnjudau
Anonimas
5517
bbd tu ant jos nes ten tavo foto?
Anonimas
5517
bbd as ant tokios demotyvacijos
Nigeris9
5517
Gerulis :D
Anonimas
5523
Užskaitau šitą :D
Anonimas
5524
va ka vadinu demotyvacija ;D
|

