dfsgas
Feisbraukis
Anonimas
5316
Anonimas
5486
klausosi ar bambali alaus kas atveza.
Vilius_4_eminem
5512
#20 ir ką ji demotyvuoja? Prasidėjo juokingų paveiksliukų kėlimai...
Anonimas
5517
To isproteje. Nu tai ble jei nepatinka ko ziuri! Man cia juikinga demotyvacija. Jei tau ne,su savo surugusia nuotaika,cia nesireiks! Ziurek kas patinka?
Anonimas
5517
Jau vapsie neturit is ko daryt tu demotivaciju kazkokius nesuprantamus sudus kuriat,ir jame cia bajaris? Feisbraukis,nu ...ec
Anonimas
5517
#17 Su savo komentarais man šuns nepadėsi surast
Anonimas
5518
ce greiciau facešliauskis :D
Anonimas
5518
chatas atsidare :D
Anonimas
5518
:D
Anonimas
5518
Taip. Gal tau padės.
Anonimas
5518
nu mano zmona dingo . tai ka as turiu ateit ir skustis cia?
Anonimas
5518
#11 Ko prie mano barzdos prikibai? Gražink šunį
Victushka
5518
#10 Nesiskūsk.
Anonimas
5518
Mano šuo dingo o jūs čia linksmiatės ... Man nebejuokinga
Anonimas
5518
bulve nax
Anonimas
5518
Šlifuoja gatves.:D
Anonimas
5518
klausosi, ar kokia masina neatvaziuoja
ega
5518
cja truputuka uzsnjudau
Anonimas
5518
bbd tu ant jos nes ten tavo foto?
Anonimas
5518
bbd as ant tokios demotyvacijos
Nigeris9
5518
Gerulis :D
Anonimas
5524
Užskaitau šitą :D
Anonimas
5525
va ka vadinu demotyvacija ;D
|

