Feisbraukis

2011.05.15 whatnaa
  • 367
23
Feisbraukis







Nuotraukos nėra
Anonimas 5317    
dfsgas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5487    
klausosi ar bambali alaus kas atveza.
Nuotraukos nėra
Vilius_4_eminem 5513    
#20 ir ką ji demotyvuoja? Prasidėjo juokingų paveiksliukų kėlimai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5518    
To isproteje. Nu tai ble jei nepatinka ko ziuri! Man cia juikinga demotyvacija. Jei tau ne,su savo surugusia nuotaika,cia nesireiks! Ziurek kas patinka?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5519    
Jau vapsie neturit is ko daryt tu demotivaciju kazkokius nesuprantamus sudus kuriat,ir jame cia bajaris? Feisbraukis,nu ...ec
Nuotraukos nėra
Anonimas 5519    
#17 Su savo komentarais man šuns nepadėsi surast
Nuotraukos nėra
Anonimas 5519    
ce greiciau facešliauskis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5519    
chatas atsidare :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5519    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5519    
Taip. Gal tau padės.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5519    
nu mano zmona dingo . tai ka as turiu ateit ir skustis cia?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5519    
#11 Ko prie mano barzdos prikibai? Gražink šunį
Victushka 5519    
#10 Nesiskūsk.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5519    
Mano šuo dingo o jūs čia linksmiatės ... Man nebejuokinga
Nuotraukos nėra
Anonimas 5519    
bulve nax
Nuotraukos nėra
Anonimas 5519    
Šlifuoja gatves.:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5519    
klausosi, ar kokia masina neatvaziuoja
ega 5519    
cja truputuka uzsnjudau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5519    
bbd tu ant jos nes ten tavo foto?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5519    
bbd as ant tokios demotyvacijos
Nuotraukos nėra
Nigeris9 5519    
Gerulis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5525    
Užskaitau šitą :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5526    
va ka vadinu demotyvacija ;D
Grįžti į viršų