dfsgas
Feisbraukis
Anonimas
5317
Anonimas
5487
klausosi ar bambali alaus kas atveza.
Vilius_4_eminem
5513
#20 ir ką ji demotyvuoja? Prasidėjo juokingų paveiksliukų kėlimai...
Anonimas
5518
To isproteje. Nu tai ble jei nepatinka ko ziuri! Man cia juikinga demotyvacija. Jei tau ne,su savo surugusia nuotaika,cia nesireiks! Ziurek kas patinka?
Anonimas
5519
Jau vapsie neturit is ko daryt tu demotivaciju kazkokius nesuprantamus sudus kuriat,ir jame cia bajaris? Feisbraukis,nu ...ec
Anonimas
5519
#17 Su savo komentarais man šuns nepadėsi surast
Anonimas
5519
ce greiciau facešliauskis :D
Anonimas
5519
chatas atsidare :D
Anonimas
5519
:D
Anonimas
5519
Taip. Gal tau padės.
Anonimas
5519
nu mano zmona dingo . tai ka as turiu ateit ir skustis cia?
Anonimas
5519
#11 Ko prie mano barzdos prikibai? Gražink šunį
Victushka
5519
#10 Nesiskūsk.
Anonimas
5519
Mano šuo dingo o jūs čia linksmiatės ... Man nebejuokinga
Anonimas
5519
bulve nax
Anonimas
5519
Šlifuoja gatves.:D
Anonimas
5519
klausosi, ar kokia masina neatvaziuoja
ega
5519
cja truputuka uzsnjudau
Anonimas
5519
bbd tu ant jos nes ten tavo foto?
Anonimas
5519
bbd as ant tokios demotyvacijos
Nigeris9
5519
Gerulis :D
Anonimas
5525
Užskaitau šitą :D
Anonimas
5526
va ka vadinu demotyvacija ;D
|

