Fejerverkai - Buvo labai linksma...

2011.04.15 Girininkas
  • 103
13
vaikai,fejerverkai,ranka







Monakiux 5543    
Ajajai. Nekažkas jau.
minami 5546    
net supykino
Aidas220 5547    
copy paste
Nuotraukos nėra
Anonimas 5547    
\m/ dbr jis tai gali parodyt su pirstais esanciais vienas salia kito ^^
Teenagor 5547    
ouch, nice..
MagicianGirl116 5547    
Na, aš dar nė karto nebandžiau fejerverkų pati ir tikiuosi nebandysiu.
QQ. 5547    
Delnauskaite zuvo.
zvp 5547    
Prisiminiau seną anekdotą: Mielas Kalėdų Seneli, Kiniški fejerverkai, kuriuos tu man padovanojai pernai, labai patiko. Šioms Kalėdoms labai prašau padovanok man du kairės rankos pirštukus…
puukis4 5548    
Etano komentaras . :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5941    
kaboom :D pramushe shitas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5946    
man ir atrodo kad pirstu galus nupjove, bet pasilieku nuomone del varztu. nes o kaip sujungt plastaka?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5946    
Gal cia nuotrauka tokia, bet man atrodo nuo kaulu nutraukta mesa (taip buna su bombom, kad palieka plikus kaulus), tai juos reikai nupjaut, turbut apsiejo be varztu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5946    
cia jau be varztu neapsejo.. :/
Grįžti į viršų