Fengšui - Pagal kompiuterastus

2013.11.08 ne2rnas
  • 31
9
fengsui,kompiuterastai,baldu, isdestymas






kamstelis 4609    
Gyvenkit vieni, ir visur bus žalia zona.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4609    
Jėzau, kokie nepatyrę... Čia kad tampyt būtų saugu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4609    
#3 deja, programuotojas ir patyręs, bet tokių bajerių dar nematęs
Nuotraukos nėra
Anonimas 4610    
literally salia duru raudonoj zonoj pas mane. fapinu kiek noriu kada noriu
Nuotraukos nėra
Anonimas 4610    
Nu suprantai, kai pornūškę žiūri, kad neužtiktų tampant tai sužymėta kur saugu kur ne
Nuotraukos nėra
Anonimas 4610    
Galit paaiskint ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4610    
#2 Ne kompiuterastas - nesuprasi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4610    
mano tai pavojuj, dėl ko čia taip?
Emma11956 4611    
Mano kompas stovi ,,beveik nėra pavojaus'' zonoje :D
Grįžti į viršų