problem?
Fizika - Ne tokia sunki, kaip atrodo iš pradžių
Dianuske12
5270
Anonimas
5466
:D
Anonimas
5467
Good trollin
Anonimas
5468
galima uztrolint ir geriau
Anonimas
5469
#12 dominyka?
Anonimas
5469
Taip ir matos, kad demotyvacjos kūrėjas rašyt nemoka :D
Anonimas
5469
#5 ;D
Anonimas
5469
Ka padarys, kad jum truksta normalaus humoro jausmo :/ (TO PEOPLE BELOW)
Anonimas
5469
cia tas pats kaip : jeigu skesti tai pasiimk save uz pakarpos ir iskelk i vandens pavirsiu
Anonimas
5469
z0r.de/2884
Vilius_4_eminem
5469
#2 Trollinimas ar ne, bet nemanau, kad demotyvacija gali pasirodyti kam nors juokinga.
Geras_Iksas
5469
cia ne fizika o praktika, ir cia totali nesamone nes neiskeltu vien del galios trukumo. tik labiau prispaust gali prie zemes o ne paklet i ora tokios nesamones. iki kol truks kokio hidraulo slanga..
Anonimas
5469
neveikia :/ zinokit keltuvas sveria apie 6 tonas, o kelti gali apie 4
Anonimas
5469
tai kad abidvi apvirs o ne pakils :D
Vilius_4_eminem
5469
Yra viena klaida, demotyvacija žemiau nulio.
Punceka
5469
Problemos su trollinimo suvokimu?
Anonimas
5469
bb ne demo, nes nepakils, saunu, kad tvirtinat toki suda
|

