Forever Alone V2.0

2011.02.21 Dimka
  • 432
44
Forever Alone V2.0







Nuotraukos nėra
Anonimas 5061    
JIS NE VIENAS :P alaus bonke irgi geras draugas :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5322    
Matosi, kad kazkam blogam ruosiasi... Matyt visa alu suvartos :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5523    
#11 #37 Iš kur jūs žinot? O gal ten draugas buvo? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5596    
FOREVER ALONE
Nuotraukos nėra
Anonimas 5597    
vargsas ciuvas bet irgi yra taip buve
Nuotraukos nėra
Anonimas 5598    
buvo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5601    
aaaij... taigi jo pana cia fotkino to baxuriuko ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5602    
sypsena kaip roko zilinsko kur per humoro kluba Justas Jenkevicius pavaizdavo xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5602    
jis iš nevilties geria :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5602    
Ką forever alone, ką forever alone? Žmogus alaus turi! Bėje, negražus jis, tokiam tik alučio pagalbos prašyt ;D*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5602    
VELNIŲ KOMPANIJA
Nuotraukos nėra
Anonimas 5602    
Durniukai... Jo merga po stalu gi palindus... Jis patiria dviguba malonuma sioj foto :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5602    
matot vidurinį? jis kileris
NandP 5602    
O jis turi alaus bambalį ir jan px xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5602    
po stalu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5602    
zinotumet, kaip po stalu kazkas darbuojas, pavydetumet ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
ne alone o su buteliu ir ranka
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
Juk bambali tai turi jis , tai ne forevel alone =/ o ir dar "desiniarankyte" su "kairiarankyte" amzinos isrinktosios
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
Nu kai tokios sutres tai jo pasirinkimas pats logiskiausias :D
Nuotraukos nėra
Moilius 5603    
ne alone, su buteliu ant keliu xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
Shit happens...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
ziauriai geras:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
#19 versija 2
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
ka reiskia tas V2.O? cia is kokio zaidimo ar kokios operos?;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
Pats rimciausias bachuras cia ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
tada as noriu but forever alone.
CRONUS 5603    
#5 Parašė po to kai aš parašiau komentarą
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
po desine merga tai tikrai gerulka, jau geriau bambalys
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
#4 Bambalys taip pat isduoda kai pasibaigia..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
Ji ne vienas, jis su alum :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
#11 Lygiau taip pat ir pagalvojau, dar pries perskaitant tavo komentara. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
o jus nepagalvojot kad jo panele dare foto?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
BbZ.
Teenagor 5603    
epic ;D bet kodėl v2?
Nuotraukos nėra
Flesh 5603    
#2 kodėl? man pvz rūpi, bet matau nelabai moki priimt kritiką ir tiesą..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
Lietuviškesnė versija. :D
Vendigo 5603    
vistiek buvo... pritariu Cronus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
#1
Šiaip čia ir parašyta "v2.0"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
bambalis niekada neišduos, o merga...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
kur tau vienas ??? su bambaliu sedi gi :D
Dzema 5603    
#1 Nu tu nenervink zmoniu, niekam nerupi buvo jau ar ne.
CRONUS 5603    
Buvo beveik tokia pat
Grįžti į viršų