Forsu - reikia gimti

2009.08.29 Anonimas
  • 138
11
forsas,gimimas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5848    
holla=retard
Nuotraukos nėra
Anonimas 5887    
mielas vaikas :) grazus uzaugs berniukas :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5915    
Baikit.. Cia tik vaikas:) normalus vaikas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5923    
Is vaiko israiskos susidaro nuomone kad jis katik pasiko,..
bet jei ziuretum kaip i didesni tai sakytum kad jisai sako - Ko nori suka? Turi problemu>?!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5995    
bet mintis tai gera :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5995    
ce ne forsas,o ladsas,toks ale what na?? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5998    
pz tas holla tai arba 9metu vaikas isivaizduojantis kad jis kietas kai keikiasi arba kaskoks atsilikes
Nuotraukos nėra
Anonimas 6008    
holla tai forsas wannabe
Nuotraukos nėra
VBexplorer 6013    
Man atrodo tas vaikas taip ir nori pasakyti is veido israiskos : " yra problemu?!" XD
O holla ,tu maziau ten keikis ,kiek maciau prikomentavai ,tai be keiksmazodziu ir kitu izeidinejimu neapsieni.
Zygis 6028    
holla, tai ir tu tikriausiai forsas, ne? :D
ego 6119    
Ar cia isvis apie treningus kalba eina? :D
Grįžti į viršų