Futbolas - Lietuvai pravers bet koks talentas.

2010.08.12 Hexpigge
  • 112
39
Futbolas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5725    
mano bucai! ;D
Nuotraukos nėra
Lusiukas 5777    
Jei lietuviai myletu futbola kaip krepsini, tai lietuvius uzbanintu visi stadionai xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5783    
Graikijoi,Lietuvoj,Amerikoj...
Nichuja tam futbolui neskiria daugiau :)..
Foto graži,demo taip pat :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5787    
O siaip: pasakykit sali kurioje krepsinis yra 1 vietoje? Tik Lietuvoje, o fudbolui finansu lasa duoda tik.
Gusta-Fang 5793    
Tikrai gera nuotrauka! Ir demotivacija gera. ;) Saunuolis. ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5793    
#8 susidegink valkata
Nuotraukos nėra
Anonimas 5793    
Kiekvienai šaliai kai kur sekasi kai kur ne, Lietuvai ne futbole, ir tiek.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
#19 tikra tiesa ;) o gaila '/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5795    
biski gaila kad lietuviai neypatingai losia fule :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5795    
tik foto gera......
Hexpigge 5796    
#32 Dekui dekui :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5796    
Karnickai - gera foto
cucu 5796    
;D
Hexpigge 5796    
@ #27 taip, bet katinas biski kaip geriausiu atveju waisted atoro is to kampo..
cucu 5796    
#25 si nutrauka kur linka numetei man patrauklesne :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
man tai foto labiau patinka nei demo . : DD
Hexpigge 5797    
Nufotografavau kol uzsimerkes buvo, reikejo rinktis is sios ft arba:
sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs508.ash1/30018_400161272181_629117181_4480736_4891100_n.jpg
msT 5797    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
toks smiges biski atrodo :D
Hexpigge 5797    
Deja, katinas mano :D.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
#12 Na tai jau čia ne tau aiškint apie ką man galvot apie ką ne:)
kramtuske 5797    
Ei cia mano katinas! :D
Hexpigge 5797    
@#18 good point :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
Talentu netruksta,truksta tu centu katruos kisa tik i kasi
Hexpigge 5797    
Niekam spamas nepatinka :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
#8 nusprok
Hexpigge 5797    
Po treniruotes palikau bucus lauke, katinas pats ilipes buvo :D..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
mldc geras čia :D tik kaip tu ta katina ikišai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
@ #9, tegu auga ir uzauga, gal pavyks ir pasieks kaska, as krepsinio nemegstu :D...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
#10 Tai ir negalvok visai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
#7 Nu žmonės ne pats, o pati.O kam man galvot jei nesidomiu futbolu?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
Foto tai gera, bet tau nepritariu. Dabar auga nauja, puiki futblolininku karta, aisku, jie galbut nepasizymes taip kaip lietuvos krepsinio jauniai, bet uz sia pagrindine rinktine kur dabar zaidzia, isaugs tikrai geresni futbolininkai :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
#6 Nufotkint tj nesunku, bet pats ar būtum sugalvojęs?
P.s. Žiauriai fainas kadras ir kačiukas lbj mielas ;**
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
#5 O kas čia sunkaus nufotkint katiną ar katę (nežinau šito gyvūno lyties) šalia padėjus kamuolį, batus ir katiną kuris atseit bando į tuos batus įkišt savo kojas?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
#3 o sunku pagirt asile?nepadarytum tokio
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
Šaunuolis, gražus kadras.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
Vau, pasigyrei.Dabar tave pagirt reikėtų?
Hexpigge 5797    
Dequi, fotkinau dar pats :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
užskaitau šitą. : DD
Grįžti į viršų