Futbolas gime Brazilijoj - Anglijoj - užaugo , Lietuvoj - mirė

2011.09.13 FairDemo
  • 211
14
gaila, kad, lt, yr, tik, kasis







Nuotraukos nėra
Anonimas 5130    
Man rodos, kad gime anglijoj, o uzaugo brazilijoj :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5392    
BUVO
Nuotraukos nėra
Anonimas 5394    
demo kurejas lohas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5395    
BET TAIGI NEBETYLI SIRGALIAI SIANDIEN IR JUSU KREPSINIS NUMIRE, RYT LAIDOS KREPSINIO SOSTINEJE
Nuotraukos nėra
Anonimas 5395    
Tai lietuvoi gal ir mirs, bet visam likusiui pasauliui tai bus giliai pochui ;)
MindziuX 5396    
Kur tau nemirs, kai Lietuva krepšinio psichoze apsirgus :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5396    
#2 Užskaitau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5396    
tik du faktai :1) fule gime anglijoj tu kvailas loche
2) tokia demo jau buvo dar karteli tu kvailas loche!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5396    
Ko cia stumiat visi? Koks skirtumas kur tas futbolas gime. Tai kas kad klaida padare. Esames tai nekeicia.
Chimera. 5396    
Toks vaflis kurejas bbd. Issitrynk galva - Anglijoj gime!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5396    
gaidy tu futbolas Anglijoj gime
Nuotraukos nėra
Anonimas 5396    
futbolas gime anglijoj asile tu nelaimingas faktine klaida - demo verta sudo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5396    
Futbolas gimė ANGLIJOJE!!!!!Užaugo Urugvajuje! Tobulėjo Brazilijoje! Ir niekad nemirs.
Dimka 5397    
=D
Grįžti į viršų