Yra posakis "Griuk negyvas, bet alaus neišpilsi". :D
Gabumai - Atsijungti vemiant neišpylus alaus
Anonimas
5556
Anonimas
5557
Tikrai :D
Monakiux
5557
Reikia sugebėt taip ;D
Anonimas
5557
kiek kartu griudamas veme ir laike alu kol ismoko? :D
sima48
5557
jam to alaus jau uztenka
wyckow
5558
Va čia tai talentas
Anonimas
5558
tu gauni --> TRYYYYSSSSS TAIPPPP
zilwis777
5558
(puke)
Anonimas
5558
bet tai kai nenormalu :D
zvp
5558
šlykštu.. ;D
|

