geros ausines, AKG :)
Gaila, - Kad žmonės, nevertinantys gyvenimo, negali jo padovanot trokštantiems gyventi
Anonimas
5264
Anonimas
5265
Kaip tai negali? Apie organų/kraujo donorystę negirdėjot?
Anonimas
5265
Ne tau sprest
Anonimas
5265
Deja gyvenimą pradeda vertinti tik kritinėse situacijose, kai sunkiai susergame, atsiranda mirties pojūtis ir t.t. Bet pasveikus mažai kas keičiasi, po kiek laiko viskas teka sena vaga.
Taute
5265
pliusas
Anonimas
5265
Nera tokiu, kurie nevertina, yra tik tie, kurie apsimeta, kad nevertina ir jie vadinami pochuistais. Kiekvienas esantis sio vaiko situacijoj pradeda mastyt kitaip ir tai suprantama.
aaa1
5265
#1 seip tu mires... kaip tu cia..
demotyvass
5265
super.
|

