geros ausines, AKG :)
Gaila, - Kad žmonės, nevertinantys gyvenimo, negali jo padovanot trokštantiems gyventi
Anonimas
5265
Anonimas
5265
Kaip tai negali? Apie organų/kraujo donorystę negirdėjot?
Anonimas
5266
Ne tau sprest
Anonimas
5266
Deja gyvenimą pradeda vertinti tik kritinėse situacijose, kai sunkiai susergame, atsiranda mirties pojūtis ir t.t. Bet pasveikus mažai kas keičiasi, po kiek laiko viskas teka sena vaga.
Taute
5266
pliusas
Anonimas
5266
Nera tokiu, kurie nevertina, yra tik tie, kurie apsimeta, kad nevertina ir jie vadinami pochuistais. Kiekvienas esantis sio vaiko situacijoj pradeda mastyt kitaip ir tai suprantama.
aaa1
5266
#1 seip tu mires... kaip tu cia..
demotyvass
5266
super.
|

