blem, as sita norejau kada nors idet! :p
Gal alaus? Pasėdėsim, paplepėsim.. - Ne,geriau degtinės- pagulėsim,patylėsim
Anonimas
5750
Anonimas
5750
aik tu nx gerule demo pyze reta tokiu
Anonimas
5750
Užskaitau :D
Anonimas
5751
Thats right.
Pykciurna
5751
vo kas tiesa tas tiesa:D
Anonimas
5751
Gerumas ;)
Anonimas
5751
www.demotyvacija.lt/narkotikai-vs-alkoholis-1258361.html
Anonimas
5752
nesveikas demo like like like ;D
Anonimas
5752
Reiktų visiem imt pavyzdį kaip reikia daryt demotyvacijas ;D
Anonimas
5752
pahahahahaha :D Nuzude
Anonimas
5752
pasitaiko blet
BlackDiamond
5752
like.:D
Anonimas
5752
va cia tai demotyvatorius ;D verkiu ;D
Anonimas
5753
patiko :D
Anonimas
5753
normaliai. :D
Anonimas
5753
uzskaitau ;D
Anonimas
5753
senas bajeris
Anonimas
5753
nu jeigu imsi nuo biski daugiau nei puse butelio iki dugno kokio sobieskio,tai tau pzda
|

