taip ir toliau drasuole
Gal aš ir rami, - bet bent viena iš šeimos, užaugusi nedarysiu gėdos.
Rocknroll
5423
Anonimas
5424
nu nx reikia kurti demotyvacija jeigu tevai padare geda?ir kokie lopai galija ja patvirtinti.....
Anonimas
5424
ilgai skaitei matyt :D
Karis
5425
moteriska demotyvacija
Anonimas
5425
Aš irgi sakiau nerūkysiu, negersiu. Na man dabar 18m greit 19, nerūkau, o ir blaivas daugiau nei pusantrų metų. Nelengva buvo atsisakyt visų tu baliu, atseit švenčiu na ir aišku "draugu". O viskas prasidėjo nuo šito www.vydija.lt/straipsniai/Zdanovas.%20Alkoholis,%20tabakas,%20tvirkinimas.htm nuo to laiko kai perskaičiau nė lašo. O dėl rūkymo man tiesiog šlykštu.
Anonimas
5425
+1 kolkas sekas :D
|

