Lesė :>
Galbūt tu jį pamirši, - bet jis tavęs - niekada.
Anonimas
5351
Anonimas
5640
Mirsiu nepamirsiu!!!!!!
Anonimas
5640
Niekada aš ju nepamiršiu . ;(*****
Anonimas
5665
Pfffuuu.... Man sita demotivacija primine zmones kurie paima sunis ir numeta i prieglaudas ar pasiima auginti gyvuneli, bet per savaite nesugeba jo net paglostyti...Taip fraze gal ir nuvalkiota, bet tiesa... Ir nereikia cia aiskint, kad neturintiems draugu, ar kad su suniu db reikia valkiotis visur, jei nepagaunat kampo, tai ir patylekit..
Anonimas
5668
cia turetu but "kas kure sita demotyvacija - neturi draugu"
Anonimas
5669
bet kaaaaaai susimąstyt bliot privertė.. krč. nuo šiol su cuciku visur.
Anonimas
5670
Tikrai, kad jau nuvalkiotu demo cia pilna..
Anonimas
5670
#5 Pasigydik geriau.
enjoy15
5670
pamirs kai mirs
gretagreat28
5670
nepamirsiu geriausiu savo gyvenimo metu :)
Anonimas
5671
Sena,nuvalkiota demo. Jau yra tokia geriausiose
Anonimas
5671
net apsiverkiau..
fabulous
5671
tiesa..
|

