Gamtos mįslė : - degtinės skonis vienas it tas pats, o nuotykiai,jos paragavus visada skirtingi.

2010.08.13 oksana
  • 93
15
Gamtos mįslė :







Nuotraukos nėra
Anonimas 5763    
Jo, nereikejo uzdeti tos Lenku degtnes :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5787    
eh tie nuotykiai paragavus poland sobieski
Nuotraukos nėra
Anonimas 5790    
wtf ble.., geresni pav. reikėjo uždet dabar poland nu pize..,
Nuotraukos nėra
Anonimas 5792    
Lenkų pankai zajebyste
Nuotraukos nėra
Anonimas 5792    
Aš ir nustebau kad poland. gerdamas nežiūriu į etiketę :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5792    
POLAND???!!!!!!!!!!! omg! shame on you for this pic.lenkas stoli?
Nuotraukos nėra
Dina 5792    
xe ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5792    
#2 Nebuciau pastebejas
Paulius93 5792    
Iš TV savaitė :) Užvedžiau madą :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5792    
kas tiesa tai ne melas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5792    
buvo
Pykciurna 5793    
čia jau faktas ,kad skirtingi :D
Nuotraukos nėra
oksana 5793    
it* - ir
nedidelė klaidelė :)
Grįžti į viršų