Gamtos mįslė : - degtinės skonis vienas it tas pats, o nuotykiai,jos paragavus visada skirtingi.

2010.08.13 oksana
  • 93
15
Gamtos mįslė :







Nuotraukos nėra
Anonimas 5767    
Jo, nereikejo uzdeti tos Lenku degtnes :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5790    
eh tie nuotykiai paragavus poland sobieski
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
wtf ble.., geresni pav. reikėjo uždet dabar poland nu pize..,
Nuotraukos nėra
Anonimas 5795    
Lenkų pankai zajebyste
Nuotraukos nėra
Anonimas 5795    
Aš ir nustebau kad poland. gerdamas nežiūriu į etiketę :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5795    
POLAND???!!!!!!!!!!! omg! shame on you for this pic.lenkas stoli?
Nuotraukos nėra
Dina 5796    
xe ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5796    
#2 Nebuciau pastebejas
Paulius93 5796    
Iš TV savaitė :) Užvedžiau madą :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5796    
kas tiesa tai ne melas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5796    
buvo
Pykciurna 5796    
čia jau faktas ,kad skirtingi :D
Nuotraukos nėra
oksana 5796    
it* - ir
nedidelė klaidelė :)
Grįžti į viršų