Gavau dvejetą

2013.03.16 kasiakas
  • 9
12
vaikas,mokykla,pazimys,veidas







Nuotraukos nėra
Anonimas 4813    
jo labai gaila.... Jei gyventumet sitam amziui suprastumet kad cia photoshop...
Nuotraukos nėra
Anonimas 4845    
Tuos kurie vaikus taip sumusa vietoj nusaut reikia!
Nuotraukos nėra
Anonimas 4848    
Va prie ko priveda smurtas šeimose.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4850    
cia labai geras draugishkas nekovinis shuniukas buciuka dave
Nuotraukos nėra
Anonimas 4850    
kas per daunai deda tokias nuotraukas ..Savo nuotrauka traumos isidekit
Nuotraukos nėra
Anonimas 4851    
Pz, tevas gal is dalgio ejo
Nuotraukos nėra
Anonimas 4851    
gavo dvojke ir atsisėdo :D
Geras_Iksas 4851    
toki gan riebu dvejeta sakyciau :D
Magonis 4851    
padla mokykis
Nuotraukos nėra
Anonimas 4852    
Bus tau nesimokyt !!
Nuotraukos nėra
Anonimas 4852    
zvengeu koke valanda!
Nuotraukos nėra
BOT 4852    
hahaha :D
Grįžti į viršų