tai koks skirtumas ipodas ar dar kas :D man tai puikiai veikia :D
Genialus būdas, - kaip praleisti nuobodžią pamoką.
Anonimas
5255
Anonimas
5319
Man labai gerai suveike, o kaip jums nzn
SlimShady
5339
bandziau nesamone nepadeda
Anonimas
5339
As neturiu IPodo, todel man nesigaus... ;(
Anonimas
5339
ir per visą klasę girdisi kaip ošia ir visi lūžta išskyrus mokytoją, nes ji priekurtė
Anonimas
5339
Nukopijuota nuo kopijos. Cia demotyvacija.lt :)
Mr.Troll
5339
Isikisk kalonke i rankove.
sharmas
5339
Buvo
|

