tai koks skirtumas ipodas ar dar kas :D man tai puikiai veikia :D
Genialus būdas, - kaip praleisti nuobodžią pamoką.
Anonimas
5258
Anonimas
5322
Man labai gerai suveike, o kaip jums nzn
SlimShady
5342
bandziau nesamone nepadeda
Anonimas
5342
As neturiu IPodo, todel man nesigaus... ;(
Anonimas
5342
ir per visą klasę girdisi kaip ošia ir visi lūžta išskyrus mokytoją, nes ji priekurtė
Anonimas
5342
Nukopijuota nuo kopijos. Cia demotyvacija.lt :)
Mr.Troll
5342
Isikisk kalonke i rankove.
sharmas
5342
Buvo
|

