Genocidas - Diena, kai prisimename apie žydus

2011.09.23 SeToNaSS
  • 11
16
rugsejo, 23







Nuotraukos nėra
Anonimas 4858    
Lietukio garazas :) Nice
Nuotraukos nėra
Anonimas 5120    
Nuo kada genocidas tapo diena?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5185    
Tiesiog baisu. Kas šitaip gali šaipytis iš žmogaus kančių?! Aš tiesiog nesuprantu, koks žmogus turi būti, sukūręs šią demotyvaciją...
Nesuprantama 5388    
#5 visiškai pritariu! Dar galėčiau pridėti, kad, autoriau, gal dar sukurk "demo" apie tai, kad Sausio 13-toji yra juodai juokinga.. Apgailėtina!..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5389    
Nestumkit vien dėl to kad nesuprantat - tai vaikiška. O šiaip tai gera demo. Autoriui +5 (respekts)
Pirmyn 5389    
Reiktu turet kaskokias morales ribas. Idomu kaip tokiu saitu neuzdaro
Nuotraukos nėra
Anonimas 5389    
#9 kad jis ne zydas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5389    
Susidegink autoriau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5389    
p.s. demotyvacijos moderatorius...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5389    
Autoriau subresk, kai taip nutiks suprasi kokia baisia nesamone sukurei :I

Nuotraukos nėra
Anonimas 5389    
sah arba kvaila/s arba zyde/as.betkuriuo atveju,nieko gero
Nuotraukos nėra
Anonimas 5389    
Žinai ką, autoriau? Juodas ar baltas humoras, bet yra dar toks dalykas kaip moralės ribos, ir čia šitą ribą jau toli peržengei. Net ir durnas suprastų tavo demo, bet tam yra tinkamas laikas ir vieta. Šiandien, žmogau nepataikei. Eik geriau savo supuvusios dūšios valyti...
anonimas 5389    
galetu dar juodzkiams ir musulmonams tokia svente sugalvot :)
Eimantass 5389    
Geras :D
SeToNaSS 5389    
Kas nori tas supranta :) Juodas humoras yra juodas... Nebeprimkit visko i rimtą
Nuotraukos nėra
Anonimas 5389    
nieko sau svente
Grįžti į viršų