Lietukio garazas :) Nice
Genocidas - Diena, kai prisimename apie žydus
Anonimas
4858
Anonimas
5120
Nuo kada genocidas tapo diena?
Anonimas
5185
Tiesiog baisu. Kas šitaip gali šaipytis iš žmogaus kančių?! Aš tiesiog nesuprantu, koks žmogus turi būti, sukūręs šią demotyvaciją...
Nesuprantama
5388
#5 visiškai pritariu! Dar galėčiau pridėti, kad, autoriau, gal dar sukurk "demo" apie tai, kad Sausio 13-toji yra juodai juokinga.. Apgailėtina!..
Anonimas
5389
Nestumkit vien dėl to kad nesuprantat - tai vaikiška. O šiaip tai gera demo. Autoriui +5 (respekts)
Pirmyn
5389
Reiktu turet kaskokias morales ribas. Idomu kaip tokiu saitu neuzdaro
Anonimas
5389
#9 kad jis ne zydas
Anonimas
5389
Susidegink autoriau
Anonimas
5389
p.s. demotyvacijos moderatorius...
Anonimas
5389
Autoriau subresk, kai taip nutiks suprasi kokia baisia nesamone sukurei :I
Anonimas
5389
sah arba kvaila/s arba zyde/as.betkuriuo atveju,nieko gero
Anonimas
5389
Žinai ką, autoriau? Juodas ar baltas humoras, bet yra dar toks dalykas kaip moralės ribos, ir čia šitą ribą jau toli peržengei. Net ir durnas suprastų tavo demo, bet tam yra tinkamas laikas ir vieta. Šiandien, žmogau nepataikei. Eik geriau savo supuvusios dūšios valyti...
anonimas
5389
galetu dar juodzkiams ir musulmonams tokia svente sugalvot :)
Eimantass
5389
Geras :D
Anonimas
5389
nieko sau svente
|

