Gerai yra tai, - kad bent nusišikt normaliai galime.

2011.06.13 0wner123
  • 288
24
kompas, viska, keicia







Spartasaurus 5322    
#23 naujiena isgirdai ?
ninadalala32 5485    
savidulka :D
YoutubeAddict 5485    
Primena mane... (paskutiniam, iš dešinės)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5486    
Pauliau Girčy - isgasdinai .
Kentux 5487    
Savidulka :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5487    
"savidulka" koks geras!! ;D Užskaitau kaip naują lietuvišką terminą.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5487    
savidulka xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5487    
Reddit gaidziai yra
Nuotraukos nėra
Anonimas 5488    
#10 #14 They're one of us...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5488    
:) eina kleine ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5488    
kada pagaliau suprasit, kad viskas šiais laikais iš reddit eina. 4chan nudvėsė, ir OC gali rasti tik reddit
povilasq 5488    
nu i tulika eidamas pasiemu savo ismanuji plytgali...
Biohazard 5488    
tinka man tik naujienu skaitymas :D visa kita kaip pries 15 metu ;)
Punceka 5488    
FJ user - Paduok mus į teismą
Taip pat Cha.lt, Uch.lt, Och.lt, Juokelis.lt, Mkk.lt, fishki.lt ir t.t.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5488    
reddit -> funnyjunk -> demotyvacija

tad koks skirtumas, tiesiog juokis is paveikslelio :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5488    
geras:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5488    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5488    
krc dar karta pamatysiu sitame saite is funnyjunk komiska ar dalyka pranesiu kad cia be kurejaus leidimo naudoja nuotrauką iri dar watermarką deda
barbar 5488    
kairiarankis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5488    
#3 vaizduoklis visai ne naujas žodis
Punceka 5488    
jap.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5488    
"Savidulka", ar tai naujas lietuviškas žodis kaip ir vaizduoklis?
kiki17 5488    
bet galbut taip geriau jukvisus tuos dalykus pakeicia vienas kompiuteris ir dar sutaupai elektros
anonimas 5488    
savidulka... good one :D
Grįžti į viršų