Gerai yra tai, - kad bent nusišikt normaliai galime.

2011.06.13 0wner123
  • 288
24
kompas, viska, keicia







Spartasaurus 5327    
#23 naujiena isgirdai ?
ninadalala32 5490    
savidulka :D
YoutubeAddict 5490    
Primena mane... (paskutiniam, iš dešinės)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5491    
Pauliau Girčy - isgasdinai .
Kentux 5492    
Savidulka :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5492    
"savidulka" koks geras!! ;D Užskaitau kaip naują lietuvišką terminą.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5492    
savidulka xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5492    
Reddit gaidziai yra
Nuotraukos nėra
Anonimas 5492    
#10 #14 They're one of us...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5493    
:) eina kleine ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5493    
kada pagaliau suprasit, kad viskas šiais laikais iš reddit eina. 4chan nudvėsė, ir OC gali rasti tik reddit
povilasq 5493    
nu i tulika eidamas pasiemu savo ismanuji plytgali...
Biohazard 5493    
tinka man tik naujienu skaitymas :D visa kita kaip pries 15 metu ;)
Punceka 5493    
FJ user - Paduok mus į teismą
Taip pat Cha.lt, Uch.lt, Och.lt, Juokelis.lt, Mkk.lt, fishki.lt ir t.t.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5493    
reddit -> funnyjunk -> demotyvacija

tad koks skirtumas, tiesiog juokis is paveikslelio :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5493    
geras:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5493    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5493    
krc dar karta pamatysiu sitame saite is funnyjunk komiska ar dalyka pranesiu kad cia be kurejaus leidimo naudoja nuotrauką iri dar watermarką deda
barbar 5493    
kairiarankis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5493    
#3 vaizduoklis visai ne naujas žodis
Punceka 5493    
jap.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5493    
"Savidulka", ar tai naujas lietuviškas žodis kaip ir vaizduoklis?
kiki17 5493    
bet galbut taip geriau jukvisus tuos dalykus pakeicia vienas kompiuteris ir dar sutaupai elektros
anonimas 5493    
savidulka... good one :D
Grįžti į viršų