projekt x ? :D
Geras vakarėlis tas, - iš kurio juokiamasi iki dabar.
TavoMarasNina
5094
Anonimas
5224
;(;(mama as tau parasiau tau laiska is joniskio?;(*as labai taves myliu?;(;(;(
Anonimas
5224
mama as taves paiilgau ir labai myliu?;(man liudna be taves?;(*******
Anonimas
5536
nu galima sakyt visi :D
Nesa
5559
Tai jau taip ;D
Aire333
5559
#5 pritariu ;D
Anonimas
5560
#5 ar butina vienam ant kito stumt uz issakyta nuomone? ;)
Anonimas
5561
tuomet 1/3 mano gyvenimo tikras vakarelis :D
Anonimas
5561
ei FHFDH tipo apsimeti labai kietu ane? cia tipo daug papasakoti gali. o jauciu relybeje sedi koks kompiuterastas su nublukusiais dzinsais ir akiniais ir vaidina kieta. PUKE ant taves
Anonimas
5561
daug tokiu buvo.
Anonimas
5561
O jai kazko nepameni tai nera geras vakarelis tai reiskia truca geriat :P Gerkit normalius gerimus .. ir viskas bus okei , viska atsiminsit bei galva nebus i 17 daliu ryte suskilus bus i maziau kokias 4 :D
Anonimas
5561
#1 lygiai ta pati rasyt norejau
PewPewPew
5561
gera vakarelis tas kurio nebeprisimeni.
|

