"Gerb. Smoriginai, eikit nafik!" - ©Monika Šalčiūtė

2014.12.06 Agnushka
  • 18
2
monika, salciute,jurijus, smoriginas,sok, su, manim






JTIonsta 4213    
ir gerai, nes tas smoriginas irgi jau sustume per daug, galejo kritikuok apie šokius kaip ji šsušoko, bet ne varyt apie jos gyvenima kaip ji gyvena...
Mashenka 4217    
Nesupratau, ko ji ten taip uzsiputojo
Grįžti į viršų