Visos mokytojos sutinka kad dabar mes mokomės daug sunkiau negu jie kad ir prieš 10 metų...Taigi nėra ką ir belyginti :/
Gerbk savo tėvus - Jie mokyklą baigė be Google ir Wikipedijos
Anonimas
5299
anonimas
5300
tada tėvai daugelio mūsų augo sovietmetį ir per daug tos informacijos mokyklose nebūdavo
Anonimas
5300
buvo,buvo,buvo,buvo,buvo,buvo,buvo,buvo,buvo,buvo,buvo,buvo,buvo,buvo,buvo,buvo,buvo,buvo,buvo,buvo...........
TheDemotivator
5300
jo
Anonimas
5300
Jie baigė 9 klases.
Anonimas
5300
Nu ir kas čia tokio įspūdingo? Šūlėj net nereikia nieko papildomai ieškot nete, viskas būna vadovėliuose.
Anonimas
5300
as irgi baigiau mokykla be google ir wikipediju :D
zilwis777
5300
Penketais... :D
Anonimas
5300
buvo
|

