Geriausia vyrų savybė: - Valgyti kiek nori ir vis tiek nestorėti

2014.08.15 ne2rnas
  • 5
4
daug, valgo,vyras, edrunas






Nuotraukos nėra
Anonimas 4332    
kiausiai nuplinka
Nuotraukos nėra
Anonimas 4332    
Išvedžiau tokią teoriją - vyrai nuo maisto plinka.
prodigy 4333    
negirdejau apie tokia (-_-)
Nuotraukos nėra
Anonimas 4333    
Jeje, palaukit, sulauksit vidutinio ir vyresnio amžiaus. Pažiūrėsim, kaip nestorėsit :-)
Grįžti į viršų