Gėrimas - Ar priemonė rudims nuimti?

2010.06.28 bloofy
  • 43
34
Gėrimas







Nuotraukos nėra
Anonimas 2588    
Man bff sako kad Coca-Cola daroma iš vabalų :') bet aš ją netikiu ;D Nes nnr XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5052    
#31 Nu gelezies joje yra, bet nereiskia kad ji daroma is jos, jei tos gelezies ten abejoju ar 0.1% bus
Nuotraukos nėra
WazupNigga 5326    
gėrimas.. ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5722    
As su lektuvininku kalbejau ir jis man sake kad is metalo daroma kola , patikesit ? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5819    
ją fermose gamina ;D ir čia tikra tiesa, furistai pasakoja iš kokių vietų tenka ją pasiimti, net baisu pagalvojus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5827    
Kokakola buvo atrasta kaip vaistas, jos tikroji spalva zalia.. :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5828    
nei dantis nei kaulas neistirpsta koloj, dantis tik netenka emalio, o kaulas tampa lankstus ...
Karole 5834    
Žinau,kad jei danty palieki stiklinei,per kažkiek laiko jis ištirpsta :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5837    
#18, ir dabar deda, tik nesako :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5837    
24# Nebepezėk...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5838    
jai paliksi joje kaula per nakty. jis istirps ;/
Modestas. 5838    
tikra tiesa :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5838    
Jai nesidomit sitais dalykais tai pasakysiu - sprite pats kenksmingiausias is visu gerimu, nors atrodo kitaip.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
Nusibodot su tom coca-cola nesamonėm, bent žinot kodėl ji tam naudojama, dėl kokių priežasčių ir kodėl ji pasižymi tokiomis rūgšinėmis savybėmis, jei ne tai geriau patylėkit....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
#12 pats sau prieštarauja. jei 'patobulėjo', vadinasi pasikeitė.. ;p be to aš šito š negeriu, man tada jau geriau sprite koks, jame dažiklių bent nėra... nors vistiek tas pats velnias..;D o va pvz kola, kiek girdėjau, tinka ir tūlikam valyt ;D
Nuotraukos nėra
SsShadow 5839    
Valo centus labai gerai :D ir sidabrines grandineles blizgina :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
Iki 1908 metų į Coca Colą dėjo kokaino :)
Pasilik 5839    
Dar girdėjau, kad coca cola gerai nuo kolorado vabalų :D
graffitis 5839    
cia taspats kai kokio kandziulniko paklaustum: antifrizas tau gerimas ar langu valiklis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
Pats skaniausias gerimas, su ledukais :)
Kristea 5839    
Priemonė. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
gėrimas !!!!!!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
durni jūs biški, supezėjo kažkokia bobutė, tai visi tą patį mykia. kokakolos gaminimo pagrindas nepasikeite nuo tu laiku, kai ji buvo israsta, zinoma, tik dar patobulejo nuo devyniolikto amziaus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
mazesnes foto istemt jau nesugebejo ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
#9 neveltui gal COCA cola
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
o zinot kad anksciau kola buvo su kokainu??
Nuotraukos nėra
Anonimas 5841    
Nieko nenuvalo musiske bl kaime gyvena uzsienio nemate sneka nsmn svarbu tik kad pasneket...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5841    
Pradejau juoktis, kai pamaciau sita stikline ir zodi ,,Gerismas'':D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5841    
visada padeda :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5841    
krauja vala gerai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5841    
ta coca-cola kuri parduodama musu parduotuvese sudo nuo lapo nenuplautu, o uzsienetiska tai viska gali nukrapstyt ))
OoS 5841    
2in1 tsakant
Nuotraukos nėra
Anonimas 5842    
coca-cola gali ištirpdyti kanalizacijos vamzdžių kamščius :D
Marie 5842    
priemonė skruzdėms naikinti
Grįžti į viršų