#11 O kas negerai? Negi nori pasakyti, kad gimei krikščionis? Ar musulmonas?
Gimstam laisvi - Bet labai ilgai tokiais neliekame.
Anonimas
4923
Anonimas
5467
Žiauri ft.. Būtu gaila man tokio kūdikio...
zvp
5525
Super demo ;) +++
Anonimas
5546
#6 Kaip taip nukopijuot? :D
Anonimas
5546
na, tiesiog negaliu sutikt.
Arkangelas
5547
yap
Teenagor
5548
nu joa :/
Anonimas
5548
images.demotyvacija.lt/media/demotivators/demotyvacija.lt_Gimstam-laisvi-Bet-labai-ilgai-tokiais-neliekame_130285954994.jpg
Anonimas
5548
Prašom www.facebook.com/photo.php?fbid=209731902388521&set=o.238688976554&type=1&theater
nilton
5548
Autorius numesk paveikslelio linka nes neina nusikopint
Jaded
5548
#2 Tai gali ją pati sau prisidegint.
tulifanas
5548
Norėčiau tos pentagramos žymės.
Anonimas
5548
Nuostabi demotyvacija!!!!
|

