ginčas su savim - ar bus kada nors teisybė?

2010.06.01 varna
  • 146
40
ginčas su savim







Nuotraukos nėra
Anonimas 5213    
be klaidu skaitau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5218    
nieko sunkaus, tik gal siek tiek ilgiau uztrunka nei skaityt :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
Nesunku. Reikia mokėt valdyt tą savo protą. : : )
Nuotraukos nėra
Browny 5796    
nėra sunku, kai pagalvoji, bet jeigu negalvotum, tai skaitytum žodį, visada logikos - kairysis pusrutulis geriau veikia :( dešinysis užgožtas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5802    
galiu perskaityti ir zodi ir spalva be vargo ;D
SunnyMoon 5810    
Man sakant reikia pagalvoti, kad neperskaityčiau teksto. Iš 3 karto pavyko :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5817    
#4 Perskaityti gal moki, bet rašyti nelabai :) #28 Multitasking pas tave geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5820    
#2 Smagiai čia ;D
prajuokinai ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5825    
#31 Užmušė - Komentaras tavo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5825    
#15 gerai kad ne desrarankis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5836    
Jokio konflikto! Kam sa savim, brangiausiu, gincytis???
Nuotraukos nėra
Anonimas 5838    
mano kairysis blogiau veikia nes as spalva pasakau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5841    
ir rankas pasukau lengvai ir su spalvok lengvai ir pameginkit su vena ranka trankiti per galva o su kita sukti ratu per pilva ir tada pakeisti neivienam draugui neiseina ;D man legvai;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5842    
#26 cia geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5845    
#24 reiskias pas tave vienas pusrutulis ir taip neveikia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5845    
Nebus teisybes!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5852    
išėjo, nesunkiai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5861    
bet sukt reikia abi rankas tolygiais apskritimais o ne viena sukt o kita stumdyt į save nuo savęs :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5861    
liuosiai, ir greit išeina.. o mėginot kada ištiesti rankas prieš save sulenkti per alkūnes ir kumščius sukti ratais vieną ranką į save kita nuo savęs..?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5862    
Žiauriai sunku perskaityti nesusikirtus arba ilgiau nepagalvojus. Smagus testukas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5863    
Na, man pavyko. Prieš keletą metų to nesugebėjau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5865    
Kažkur tai buvo pavadinta girtumo testu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5865    
#14 dievas tu gal pas tave tik vienas smegenu pusrutulis veikia??? xD idiotas
-Viktorija- 5866    
#5 xD nužudė :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5867    
Nesunku čia :)

-----------------------------------
#15 skaityt gal ir moki, o rašyt? 'dešnerankis'.. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5868    
Man taip pat iššėjo viską pasakyt be priekaištų ;D Esu dešnerankis ir skaityt lyg ir moku :P
cloudmaker 5868    
A man išeina .. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5868    
as galiu viska puikiai pasakyt :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5868    
#4 O gal tu nemoki skaityt;D nesupyk ;>
Nesikeik 5868    
"O aš abirankis" :D
Apie smegenų pusrutulius čia :D Rofl
Nuotraukos nėra
Anonimas 5868    
o aš abirankis, pasakau spalva normaliai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5868    
#7 as irgi kairiaranke todel puikiai pasakau spalva :D
Deiima 5868    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5868    
As kairiarankis, tai puikiai pasakau spalva :D
fucks 5869    
#5 kazkoks debilas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5869    
čia vadinas tu esi mūsų dieve, mes turim tau tarnaut
Nuotraukos nėra
Anonimas 5869    
Čia aš viena nesveika ar ką, kad man pavyksta be problemų pasakyt svalvą, o ne žodį? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5869    
wo cia tj py******c kai pataikyta niekaip neiseina greit pasakyt spalwa wis zody sakau -.-"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5869    
žaltona mėlanžinė mėudona
fucks 5869    
girtumo testas geriau skambejo
Grįžti į viršų