Girdi, makedone!? - Kerštas artėja, nusiteik žiauriam pralaimėjimui.

2012.05.24 Toxez
  • 32
11
makedonus, supisim, kaip, obuolius, rungtynes, birzelio, 16d







Nuotraukos nėra
Anonimas 5124    
lavonai lietuviai, dar kart pasikraus ir sedes ramus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5127    
Vitaminka :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5142    
nereikia kaltinti makedonu, jei zaidziam kaip lochai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5142    
Čia amerikietis vienas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5142    
MALKOS JIEM!!!!
Nuotraukos nėra
robertas123 5142    
#5- <;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;]=====()
Nuotraukos nėra
Anonimas 5142    
oi kersysim lietuvai oi kerysum juk makedonija yra karaliene krepsinio ;.....................................>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5142    
oi oi oi oi juk makedonija geriausi jie stipriausi oley oley oley
Nuotraukos nėra
Anonimas 5142    
LIETUVA GAUAS MALU JAU AS TOP SPORTE 7LT PASTACIAU MAKEDONIJA KARALIENE KREPSINIO
Nuotraukos nėra
Anonimas 5142    
makedonija mokadonija :*************** myliu makedonija
Nuotraukos nėra
Anonimas 5142    
Ką jūs čia skiedžiat su tai kerštais, buvom vertesni ir pan. Vertesni yra tie kurie tuo metu laimi ir jokio skirtumo ar tai 100-oji pergalė iš eilės ar pirmas laimėjimas apskritai.
Kaip sakoma sėkmė lydi stipresnius:)
Grįžti į viršų