Girtas žmogus - nebesugeba paslėpti ką jaučia.

2011.03.28 inesagirl
  • 452
19
Girtas žmogus







Nuotraukos nėra
Anonimas 5395    
#4 Laisvai parašau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5541    
Jo tikra tiesa:-D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5563    
arba sugeba... ;)

emiemi2 5563    
greičiau rašyk, tik viena padala baterijos liko :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5564    
girtas viska ispasakoji ka blaivas bijai sakyt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
geras
Ammmoremio 5566    
#3 jibashint tave su lomu
#1 true
Nuotraukos nėra
Anonimas 5568    
#4 +5! : )))
Reinass 5568    
Tas tiesa :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5568    
girtiems lengviau tiesa sakyti. jei negirtas,tai blaivas kazin ar isdristu pasakyt. bet cia tik tokie,kuriems sunku isreikst jausmus bunant blaiviem.
Nuotraukos nėra
neringuthe 5568    
tai jau taip..;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5568    
#4 jooo buna beda :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5568    
#4, va cia tai pisalyne... Nx cia kada girtas rasiau, susinervinau tai nx persimeciau korta i paprasta tel ir td nrml chatinau. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5568    
man kažkada taip buvo :D Gavau nuo draugo sms: Aš tave myliu.
Rašau: Girtas? Ats: jo. :D
Tai krč.. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5568    
#4 ,:D +5
Nuotraukos nėra
Anonimas 5568    
tai nx jus girti pabandykit su touch screen parasyt....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5568    
#2 pisau ant jusu abieju #1 eik naxer
puukis4 5569    
#1 užskaitau
LogInGuy 5569    
girtam visad daugiau dąsos, bet geriau pasakyti, ka jauti esant blaiviam :)
Grįžti į viršų