Su knygom. Ju norisi dar. O kai filmas baigiasi: ,,ph nh ,ok, buwo gerai, baigesi, so what?"
Gluminantis jausmas - Kai turi sugrįžti į savo kasdienybę, ką tik pažiūrėjęs nerealų filmą
Anonimas
5414
Anonimas
5423
dusk nax su ta audi
Anonimas
5426
su AUDI nesnAUDI kiek nori tiek spAUDI
Anonimas
5427
Dragon Ball z isijuates gali sineas izdauzyt :)
Anonimas
5427
NEsuratau kodel nera amelijos is monmartro???
Anonimas
5427
Pulp Fiction gerulis filmas!
fangtazia
5427
Man tai labiau taip buna po serialu, nes ilgai ziuri ir ripranti prie tu aktoriu
Biohazard
5427
Lucky Number Slevin!
Anonimas
5427
Kur kung fu panda ? :D
Anonimas
5427
Justai, rekomenduoju tau susikist kas telpa i subine. Aciu tau uz demesi... CIOLE!!!
Anonimas
5427
Justui patinka, kai ji daro per subine. Prasom.
Anonimas
5427
#1 tu jėga. kaip ir aš
Anonimas
5427
Toks pats jausmas ir perskaičius kai kurias knygas
Anonimas
5427
o as jum rekomenduociau pasipist i subine, aciu uz demesi.
Anonimas
5427
O as dar rekomenduoju Crank 1 ir 2 dalis.
cxc
5427
Tikra teisa !
CRONUS
5427
#1 Geras pasirinkimas. Dar rekomenduočiau "Synecdoche NewYork"
Anonimas
5427
#1,matytas geras filmas ;D
Anonimas
5427
MR. NOBODY the best :D
Anonimas
5427
daba eisu ziuret MR. NOBODY :D Eikit ir jus :D
|

